3

Dobbeltsenger

2

Enkeltsenger

Husdyr tillatt

Kjøleskap

Komfyr

Kokeplater

Strøm

WC (ikke utedo)

Parkering 0-80m

Dusj

Ovnspeis

Bålpanne

Sparker

Skiløyper

Truger

Natursti

Bærplukking

Forest View 

På toppen av skogen – luksus og ro

Velkommen til Forest View – en helt unik hytte høyt over bakken, på stolper ved skogens høyeste topp. Her får du en kombinasjon av moderne komfort, luksus og ekte nærhet til naturen, med en utsikt som gjør det lett å glemme tiden.

Hytta er på nesten 50 m² over to etasjer, og ligger helt for seg selv uten naboer eller forstyrrende lys. Du kommer frem på egen privat vei og kan parkere like ved hytta. Her får du følelsen av å være langt unna hverdagen, samtidig som det er enkelt å komme seg frem.

Bygget på erfaring fra våre tretopphytter

Forest View er ikke en tretopphytte, men vi har tatt med oss erfaringene fra syv tretopphytter og mange års arbeid med unike naturopplevelser inn i både planløsning, interiør og praktiske løsninger.

Hytta er bygget om med et tydelig fokus på komfort, gode materialer, gjennomtenkte detaljer og den gode hyttefølelsen. Store vindusflater slipper naturen inn, og gjennom hytta har du kontakt med skogen, tretoppene og den fantastiske utsikten.

Her kan du våkne til soloppgangen, følge lyset over landskapet gjennom dagen og se solen forsvinne bak horisonten om kvelden. Når mørket kommer, er det lite lysforurensning – og forholdene ligger godt til rette for å nyte stjernehimmelen.

Din egen utsikt og vedfyrte badestamp

Ute venter en stor og skjermet veranda med en vedfyrt badestamp for opptil seks personer. Her kan dere synke ned i varmt vann og bare nyte utsikten.

Foran deg ligger skogen og tretoppene, landskapet og deler av Mjøsa – med himmelen som bakteppe. Utsikten endrer seg hele tiden med årstidene, været og lyset.

Forest View er et sted for å senke skuldrene. Et sted hvor du kan fyre i peisen, lage god mat, krype opp i en god seng, ta et bad under åpen himmel og la blikket vandre langt utover landskapet.

Forest View er for deg som ønsker noe mer enn en vanlig hytteferie – et privat fristed med luksus, utsikt og naturen helt tett på.

Inn- og utsjekk

Innsjekk er kl 17. Utsjekk kl 14.

Beliggenhet

Forest View ligger på Kompåsen. Bilveien går helt frem til hytta, men på vinter kan man parkere i bunnen av den siste bakken, ca. 80m å gå.

/

Ekstrarabatt ved flere netter

Gavekort